Temos pavadinimas: SCC.LT - VOLVO SAAB - Volvo klubas, Saab klubas. :: Rugsejo 2 d. Alytuje! Svedisku automobiliu susitikimas!

Parašė whaHa· 2017-08-16, 10:45
#1

Sveiki visi!
SAAB Ir Volvo vėl susėdo prie bendro stalo ir nutarė, kad metas pakartoti birželio mėnesį vykusį Swedish Cars Meet. Užkariavę laikinosios sostinės Kauno Rotušės aikštę dabar savo lėktuvus tupdysime Dzūkijos sostinės Alytaus miesto Rotušės aikštėje. Tačiau! Po nusileidimo Rotušėje savo suvažiavimą perkelsime į Alytaus miesto aerodromą, kur mūsų lauks giminaičiai lėktuvėlei. Nors sportiniai važiavimai nėra planuojami, tačiau Jūsų SAAB ir Volvo automobilių bei Jūsų, vairuotojų, taip pat lauks užduotys bei pramogos. Už pasiruošimą bei dalyvavimą neliksite neįvertinti, kaip ir pirmąjį kartą patys nuspresite, kas bus geriausi.

Kadangi aerodromo teritorija didelė kviečiame pasiimti ir išsikepti maisto sau ir kaimynui, pasirūpinti visais skanėstais, ko norėsite renginio metu.

Taip pat, siekdami pasirūpinti mūsų patogumais, švara bei higiena esame priversti apmokęstinti renginį. Tikimės, kad 2eu švaros mokestis žmogui nieko neišgąsdins:) Vaikučiams žinoma nemokamai, o visi Jūsų augintiniai yra laukiami.

Labai Jūsų prašom užpildyti registracijos formą, kurios informacija padės mums nuspresti išdėstymo planus ir programą.

Taaaaigi SAAB ir Volvo mylėtojai- Rugsėjo 2 dieną bazuojamės Alytaus miesto Rotušės aikštėje ir Alytaus miesto aerodrome! Laukiame Jūsų visų be išimties!

-SCM organizatoriai #SCMLT #SwedishCarsMeet
Visa informacija nuorodoje :)
https://www.faceb...330/?ti=cl