Field 'online_resolution' doesn't have a default value SCC.LT - VOLVO SAAB - Volvo klubas, Saab klubas. - Atributika
ATRIBUTIKA

SCC vienija švediškų automobilių gerbėjus. Užpildę registracijos anketą ir sulaukę administracijos patvirtinimo, Jūs tapsite SCC forumo dalyviu. Vėliau turėsite galimybę gauti SCC kortelę (ji galios 1 metus nuo išdavimo datos). Dalyvavimas forumo veikloje yra visiškai nemokamas. Paremkite SCC savo žiniomis, bendravimu, nuoširdumu bei aktyvumu ir Jums padovanosime SCC kortelę. Tai nieko nekainuoja. Su šia kortele gausite daugybę nuolaidų ir privilegijų. Nuolaidų sąrašas yra nuolat atnaujinamas. Jums tereikia parodyti savo aktyvumą bei atsidavimą, ir forumo administracija tikrai įvertins Jūsų pastangas. Kai bus priimtas sprendimas dėl kortelės įteikimo, tai bus pranešta viešai ir su Jumis bus susisiekta tam, kad susitarti, kaip įteikti SCC kortelę. Jos yra dalinamos tik vienakart per metus.

Taipogi, atnaujintas SCC atributikos sąrašas ( atributikos klausimais kreiptis į Autodienos servisą arba Serge (Fino), tel. +37065755665Marškinėliai 170 gr. vyr/mot. , 100 proc. medlvinė, moteriški įliemenuoti. Gamybos būdas siuvinėjimas. 9 eur/vnt.

SCC tušinukas-žibintuvelis. 2 eur/vnt.


SCC lipdukas, polimerinis - 1 eur /vntSCC lipdukas - 0.30 eur/vntSCC remeliai, komplektas (2 vnt.) - 3 eur/komplektas


SCC automobilio priežiūros knygelė - 1,50 eur / vnt
SCC lietsargis - 12 eur / vnt (užsakymas)Kortelių sąrašas 2015 metams baigtas,  kortelės jau dalinamos. Būkite su mumis kitais metais, ir tikrai įvertinsim Jūsų atsidavimą įteikdami kortelę dar kitais, 2016 !