Temos pavadinimas: SCC.LT - VOLVO SAAB - Volvo klubas, Saab klubas. :: Nauji KET pakeitimai

Parađë Maria_20V_T· 2014-11-14, 18:08
#31

Susisiekimo ministerijos parengtame nutarimo projekte, kuriuo keičiamos KET, numatyta, jog nuo šiol vasaros metu greitkeliuose lengvaisiais automobiliais, motociklais ir triračiais leista važiuoti iki 120 km/h, žiemos metu – iki 110 km/h greičiu. Iki šiol leistinas greitis greitkeliuose atitinkamai buvo 110 ir 100 km/h.

Naujose taisyklėse taip pat numatyti atvejai, kada dviratininkai, netrukdydami pėstiesiems, gali važiuoti šaligatviais, reglamentuotas dviratininkų sporto grupių eismas, dviratininkams taip pat uždrausta važiuoti pėsčiųjų perėja. KET papildytos nuostatomis dėl dviračių juostos, ryškiaspalvės liemenės, žibintų ir kitų būtinų priemonių saugiam eismui užtikrinti naudojimo.
Traktoriams – jokių nuolaidų

Pagal Kelio ženklų ir signalų konvencijos nuostatas, kelio ženklai su turistams aktualia informacija turės būti rudo fono.

Rengiant KET nepritarta Žemės ūkio ministerijos siūlymui leisti traktoriams važinėti 70 km per valandą greičiu – jiems, taip pat ir savaeigėms mašinoms numatytas leistinas 50 km/h greitis. Nurodoma, jog traktoriai ir kita žemės ūkio technika „nėra skirta eismui“.

Nepritarta ir Vidaus reikalų ministerijos pasiūlymui drausti apvažiuoti ta pačia eismo juosta važiuojančią ar grūstyje stovinčią transporto priemonę iš dešinės ir leisti apvažiuoti tik dviračius.
gerai kad nepritarta, nes turetume visi tystis paskui antraeilininkus.

Redagavo Maria_20V_T· 2014-11-14, 18:10