PAIEŠKA
DIENOS INFO

Vardadienį švenčia :
PERŽIŪRĖTI TEMĄ
Kas naršo čia? 1 svečiai
 Spausdinti temą
Galbūt aktualu kas dirba su pardavimais
Banditas
#1 Spausdinti pranešimus
Parašyta 2017-05-30, 13:09
Vartotojo avataras

Narys

Miestas: Vilnius
Pranešimai: 710
Įstojo: 2009-07-23
Sveiki visi, taigi noriu pristatyti naują produktą Lietuvoje www.smartcall.lt išbandyti siūlome NEMOKAMAI

SmartCall ­- įrankiai skirti Jūsų internetinėms svetainėms ir mobiliosioms aplikacijoms, kurie garantuotai padidins Jūsų užklausų bei pardavimų skaičių.

Pagerins serviso skirto galutiniams klientams kokybę, padės minimalizuoti išlaidas reklamai ir kontroliuoti darbuotojų produktyvumą.

Trumpas video: https://www.youtu...Y&t=4s

Kaip tai veikia?

1. Sistema stebi lankytojus Jūsų tinklalapyję, t.y. pagal Jūsų nustatytus parametrus sistema atskleidžia klientus kurie Jus domina, parametru begalė: galite nustatyti tam tikrą laiką, kurį lankytojas praleidęs Jūsų tinklalapyje gautų pasiūlymą koncentruotą į skambutį, galite pabandyti išsaugoti tinklalapį paliekančius lankytojus, t.y. kai lankytojas bando palikti Jūsų tinklalapį sistema siunčia lankytojui pasiūlymą koncentruotą į skambutį, taip pat, kai lankytojas neatlieka visiškai jokių veiksmų svetainėje galima nusiųsti pasiūlymą susisiekti...

2. Sistema skambina GREITAI ir AUTOMATIŠKAI. Įvedame Jūsų telefono numerį(-ius) į sistemą ir kai tik lankytojas palieką savo telefono numerį Jūsų svetainėje sistema automatiškai skambina Jums, savo telefono ekrane matote lankytojo telefono numerį, už skambutį nemokate nei Jūs nei lankytojas, mūsų siūlomuose planuose yra tam tikras skaičius minučių kurias galite išnaudoti bendraujant su Jūsų klientais, esame pasiruošę visiškai nemokamai suteikti Jums iki 30min testavimuisi. Pakėlus ragelį girdite įrašą pranešantį apie tai, kad skambutis užsakytas
per sistemą SMARTCALL, tuomet sistema skambina lankytojui, galima pasirinkti skambučio eigą, t.y. iš pradžių operatoriui poto lankytojui, abiems vienu metu, išpradžių lankytojui poto operatoriui. Vidutinis sujungimo greitis 18,7 sekundės, t.y. laikas per kurį prisiskambinama operatoriui ir lankytojui ir prasideda pokalbis. Baigus pokalbį tiek lankytojas tiek operatorius gali įvertinti skambučio kokybę.

Dar begalė funkcijų apie kurias neišsiplėsiu.

Norėčiau akcentuoti tai, kad visą sistemą siūlome išbandyti VISIŠKAI NEMOKAMAI ir tik po to, kai asmeniškai įsitikinsite jos efektyvumu aptarsime planą kuris Jums tiktų labiausiai.

Įdiegimas labai paprastas, užtruksite tik 10min.

Kreiptis asmenine žinute arba (nurodant kad iš volvo klubo)

P.S pasiliekame teisę neduoti išbandyti, jeigu veikla nelegali ar neįregistruota.
Redagavo Banditas 2017-05-30, 13:10


-----
VOLVO s80 d5,2004m. mechanika. + chip
 
peršokti į forumą:
PANAŠIOS TEMOS
Tema Forumas Ats. Naujausia žinutė
Galbūt yra "šaltųjų" skambučių profas Blevyzgos 1 2017-05-24, 09:41
Zoliapjove , benzinine - netoygiai dirba Blevyzgos 16 2013-05-12, 10:36